Szybkie pożyczki przez internet

Max Pozyczka

Pytania i odpowiedzi

1.Czym się zajmuję?

Zajmuję się prowadzeniem Bloga o tematyce finansowej, wyszukuję ciekawe promocje, na których można zarobić często kilka set złotych wykonując kilka prostych aktywności. Są to przede wszystkim konta bankowe, konta oszczędnościowe, karty kredytowe, oraz pożyczki. Przy okazji oprócz bloga można u mnie znaleźć porównywarkę takich produktów jak pożyczki, chwilówki, karty kredytowe, konta bankowe czy nawet usługi GSM.

2.Dlaczego ja mam na tym zarobić? Dlaczego bank za to płaci?

Banki płacą nam za te czynności, ponieważ jest to dla nich promocja zamiast wydawać miliony na reklamy w telewizji itp. Wolą w takich akcjach promocyjnych obdarować nowych klientów. Bank w ten sposób przyciąga do siebie klientów zawsze pewna część ludzi zostanie a inni po otrzymaniu bonusu przestaną korzystać z usług banku. Zadowoleni klienci mogą polecić dalej swoim znajomym a to jest jedna z lepszych reklam dla banku.

3.Czy to w ogóle jest warte mojego czasu?

Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć, lecz zgłoszenie do promocji wypełnienie wniosków itp. Trwa max 30 minut potem spełnienie warunków, które są zapisane w regulaminie, (które również opisuje we wpisach na blogu) Potem możemy cieszyć się np. darmowym kontem i bonusem 200zl.Po otrzymaniu bonusu, jeżeli uznasz ze dany produkt finansowy jest ci nie potrzebny możesz z niego zrezygnować. Także sam musisz zdecydować czy kilka stówek za taki „ogrom pracy” jest tego wart? A co jeśli udałoby się tobie zgarnąć 5 takich bonusów w roku, co daje już ciekawą sumę, którą można dorzucić do budżetu domowego. Biorąc pod uwagę ze wiele osób poświęca w pracy godzinę swojego czas za około 15 zł to, dlaczego by tutaj za ułamek godziny nie sięgnąć po bonus, który jest oferowany.

4.A co jeżeli mam konto w tym banku a chce skorzystać z promocji?

Bonusy są wypłacane nowym klientom. Regulamin wyraźnie mówi, kto jest dla banku nowym klientem zazwyczaj jest to osoba, która prze okres 12 miesięcy nie miała żadnego produktu w danym banku, lecz każdy bank na swój okres karencji.

5.Czy są tu jakieś haczyki?

Oczywiście, ze są J każdy bonus ma swój regulamin, dlatego postępuj zgodnie z regulaminem a Twój bonus na pewno trafi do ciebie. Z reguły te „haczyki” czytaj dalej regulamin wymaga od nas płatności kartą bądź przelewu, ale o tym wszystkim pisze na blogu abyś jasno znał zasady przyznawania bonusu.

6.Czy to uczciwe, aby założyć konto tylko dla bonusu?

TAK. Przecież każdy ma prawo, aby najzwyczajniej przetestować produkt bankowy w dowolnym banku. Banki biorą pod uwagę fakt ze wiele osób po otrzymaniu bonusu zrezygnują z konta czy też karty, lecz zdają sobie sprawę z tego, że cześć osób po poznaniu banku od środka przetestowania aplikacji, karty itp. Zostanie z bankiem na dłużej. Także skoro bank daje taką możliwość, czyli bonus za założenie i przetestowanie konta to głupio nie skorzystać.

7.A co jeżeli słyszałem wiele złych opinii o tym banku?

Jak to mówią ile ludzi tyle opinii? A to, że ktoś powiedział, że nie poleca tego banku NIE oznacza ze należy omijać go szerokim łukiem. Ludzie w tych czasach swoją opinię wyrażają często zbyt pochopnie i przez pryzmat detalu, na który inny klient nie zwróciłby uwagi np. ze nie dodzwonił się na infolinie lub Pani w okienku była nie miła J także, jeżeli po zakończeniu promocji będziesz niezadowolony możesz podziękować za współpracę.

8.Zapewne masz coś z tego? Pewnie chcesz zarobić na mnie.

Zarabiam na tym tak samo jak i Ty zarobisz. Czy to nie jest sprawiedliwe rozwiązanie w czasach gdzie z reguły ktoś chce zarobić kosztem Ciebie? Wkładam sporo pracy w to, aby wyłapywać najlepsze promocje, na których można zgarnąć jak największy bonus. Najkorzystniejsze dla ciebie promocje analizuje pod względem regulaminu itp. Tak abyś Ty dostał prosto opisany gotowiec krok po kroku, co zrobić i jakie warunki spełnić, aby zarobić. Ty nic na tym nie tracisz, bo bank wypłaci mi prowizję za Twoje uczestnictwo w promocji. Także liczę ze odwdzięczysz się udziałem w promocji za pośrednictwem mojego bloga.

Max Pozyczka

FAQ