Szybkie pożyczki przez internet

|
Max Pozyczka

Noworoczna promocja BNP Paribas odbierz 250 zł w GOTÓWCE

Noworoczna promocja BNP Paribas odbierz 250 zł w GOTÓWCE

Kliknij, aby otworzyć Konto i zgarnąć bonus 250 zł

Zacznij karnawał z Bonusem 250 zł - Tak BNP Paribas zachęca na początku roku do wzięcia udziału w promocji konta osobistego.

Po przestudiowaniu regulaminu z pewnością stwierdzam łatwe wręcz banalne czynności trzeba spełnić, aby odebrać pewne 250 zł w gotówce, które bank przeleje na Twoje konto i będziesz mógł z nimi zrobić cokolwiek zechcesz.

Zobowiązań po odebraniu bonusu brak, gdy już odbierzesz bonus możesz śmiało zamknąć konto. Dodam jeszcze, że aby założyć konto nie trzeba wychodzić z domu. Super, co nie?

Nic też nie stoi na przeszkodzie abyś takie konto zostawił sobie do użytku, bo warunkiem tego, aby było ono dla Ciebie za DARMO to jedna dowolna płatność miesięcznie chyba, że masz mniej niż 26 lat to konto i karta jest BEZWARUNKOWO ZA DARMO. Bułka z masłem:)

Warto się pospieszyć, ponieważ organizator przewidział 3000 takich BONUSÓW, ale spokojnie mamy codziennie informacje czy w puli są nadal promocyjne konta.

Warunki konieczne, aby zgarnąć 250zł?
Musisz być osobą pełnoletnią
W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 31 stycznia 2021 r., lecz pula tak jak pisałem wyżej wynosi 3000 kont także myślę, że warto podjąć szybką decyzję

KROK 1
Załóż konto wraz z kartą i zarejestruj się w promocji do 31.01.2021
Gdy wypełnisz formularz rejestracyjny kliknij OTWÓRZ KONTO
Czas na podpisanie umowy oraz nadanie kodu PIN KARCIE dołączonej do konta jest do 14 lutego 2021

Wszystko zrobisz przez INTERNET na dwa możliwe sposoby
1.Kurierem -wypełniasz przez Internet wniosek o konto, a kilka dni później przyjeżdża kurier z dokumentami do podpisania. Stosunkowo najprostsza forma.
2.Selfie-wypełniasz przez Internet wniosek o konto, wybierasz weryfikację tożsamości przez selfie pokazujesz swoją twarz z różnych stron. Wszystkie dokumenty przyjdą na adres E-MAIL.


KROK 2
Wykonaj WYMAGANE aktywności na koncie

Krok 2 właśnie wart jest 250 zł, aby odebrać Karnawałowy BONUS od BNP Paribas należy wykonać aktywności w lutym i w marcu

W lutym:
1) wykonaj min. 3 płatności kartą, na dowolną kwotę (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności oraz transakcje BLIK)
2) wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto – nawet własne (zwykłe przelewy, nie przelewy BLIK)

Kliknij, aby otworzyć Konto i zgarnąć bonus 250 zł

W marcu:
1) wykonaj min. 3 płatności kartą, na dowolną kwotę
2) wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto – nawet własne
3) zapewnij łączny wpływ na konto min. 500 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku, nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas)

Prawda, że warunki są bardzo proste? Myślę, że w tak niepewnych czasach warto skorzystać z każdego dodatkowego darmowego ŹRÓDEŁKA:)

Na koniec pewnie nasuwa Ci się pytanie, kiedy dostanę ten cały BONUS KARNAWAŁOWY?

Wiadomość o otrzymaniu pierwszego Bonusu 100 zł otrzymasz do 22 marca 2021 r. Nagroda zostanie wypłacona na konto do 31 marca 2021 r.

W mailu z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniesz również link. Maksymalnie do 28 marca 2021 r, zaloguj się na wskazanej tam stronie i przekaż numer konta promocyjnego, na który zostanie wypłacona nagroda. Pamiętaj, więc, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Wiadomość o otrzymaniu drugiego Bonusu 150zł otrzymasz do 26 kwietnia 2021 r, a wypłacona Ci zostanie do 30 kwietnia 2021 r. Już nie musisz po raz drugi podawać numeru konta.

Konto i karta muszą być aktywne na dzień wydania bonusu. Jeśli przez ten czas stwierdzisz, że to konto nie jest Ci potrzebne, to bez problemu będziesz mógł je zamknąć. Możesz to nawet zrobić ze swojego domu dzwoniąc na infolinię banku.